Відбулись всеукраїнські збори активу «Української Справи»

15 травня у Києві відбулися всеукраїнські збори активу «Української справи». У зустрічі взяли участь представники з Києва, Хмельницького, Миколаєва, Полтави, Житомира, Тернополя, Сум, Львова, Харкова та Івано-Франківська.

На зборах було обговорено сучасний стан в Україні та світі, опрацьовано світоглядові засади руху та окреслено напрямки роботи на найближчий період.

Як зазначив один із лідерів «Української справи» Валерій Малькін: «Сьогодні кожен з нас, ми, як коло однодумців, знаходимося в ситуації важливого вибору, що визначатиме нашу роль та місце вже в найближчому майбутньому. Більше того – від нашого вибору залежить майбутнє України». На думку В. Малькіна, бути адекватними викликам сьогодення та ефективними ми зможемо не бездумною опозиційністю, а лише творенням власної альтернативи, заснованої на національних інтересах України.

«Що таке Українська справа? Це опертя на власні сили. Це дія тут і зараз без відтермінування до кращих часів чи інших виправдань та компромісів. Це масовість та глобальність, тобто робота у всіх середовищах, регіонах України та поза її межами для формування дієвої єдності українців у всьому світі. Це організованість, бо навколишньому хаосу та викликам сучасності ми протиставляємо волю організованої та узгодженої сили» - зазначив представник робочої групи із підготовки зборів «Української справи»

Андрій Вальчишин.

Published on 16 May 2011