Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Дорогий український народе! Вельмишановні Друзі і Подруги!

Наближається Величне свято Воскресіння Христового, яке спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас і захистить Україну. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам та всій українській нації.

Великодні дні скеровують нас до одвічних християнських істин, залишених нам Творцем, повертають до славних духовних витоків українського народу, для якого Воскресіння Христове стало джерелом неосяжної радості.

Воскресіння Христа – це свідчення великої Господньої любові до всіх людей, символ неминучого торжества справедливості та перемоги добра над силами зла.

Хай Господнє Благословення оберігає нашу квітучу землю та надихає нас на спільну працю задля сильного та заможного майбутнього рідної України

Нехай життєдайне світло Воскресіння Христового оновить Ваші духовні сили, додасть невичерпної енергії, щедро обдарує добром, достатком та злагодою Ваші оселі.

Від усього серця бажаємо Вам Божої благодаті, окриленого настрою, миру та душевної величі. Нехай Великдень ще раз дасть усім нам добру нагоду згуртуватися, подолати непорозуміння або упередженість Тож у цей Великий День душа повниться відчуттям абсолютного щастя, чистої радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у Вашому серці найсвітлішою надією.

Пасхальні дні – це й час віддати належну шану всім тим, кого немає серед живих, хто поклав своє життя на олтар служіння нації, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх щирою молитвою та добрим словом.

У ці святкові дні закликаю кожного ще раз замислитися над великим значенням цього свята у нашому житті та очистити свої серця перед Богом, щоб у чистоті та святості служити Йому та своїм ближнім.

Тож направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави. Нехай Божа милість та благословення оросять Bаше життя.

Нехай Ваші душі завжди будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті, як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Зичу Вам чудового настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх добрих задумів.

Прошу у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Здоров'я, миру, злагоди Вам і Вашій родині у поступах на життєвих дорогах.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова ОУН(б)- Стефан Романів

Published on 21 April 2011