У Києві пікетували російське посольство

Більше 200 представників Української Всесвітньої Координаційної Ради (УВКР) та інших політичних партій й громадських організацій взяли участь в пікетуванні посольства Російської Федерації (РФ) в Києві.

Пікет розпочав заступник голови УВКР Михайло Ратушний, який розповів учасникам маніфестації про становище українців в Росії, мету пікету й те як проходить "Тиждень Солідарності з Українцями Росії". Також було зачитано звернення УКВР та українських громад за кордоном до Верховного Комісара ОБСЄ з питань прав національних меншин.

Перед будівлею посольства Росії виступили представники організацій, що взяли участь в пікетуванні. Зокрема: Дмитро Павличко, Андрій Мохник, Сергій Кузан, Степан Брацюнь, Андрій Іллєнко та інші.

Голові Української Всесвітньої Координаційної Ради Дмитру Павличку,вдалось попасти на територію посольства й передати копію листа особі, що представилась черговим дипломатом. Майже годинний пікет закінчився виконанням Державного Гімну України. Такі ж пікетування пройшли в Харкові, Львові й Одесі перед будівлями російських консульських установ цих містах.

УІС

Published on 18 April 2011