Крок за кроком – уперед: “Українська справа“ активізує діяльність

10 квітня 2011 року у Львові відбулася нарада-семінар західноукраїнських осередків ГПО “Українська справа“. У роботі семінару, зокрема, взяли участь представники Буковини, Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини, Хмельницької області, а також Києва. Під час наради-семінару опрацьовані питання програми та плани діяльності об’єднання.

Як наголосив Директор МБУ “Центр національного відродження“ Тарас Рондзістий, сучасна ситуація вимагає активізації роботи у відстоюванні національних інтересів і розбудови нації. Ключова роль у цьому належить громадським ініціативам, які повинна об’єднати спільна українська справа.

“Яку Україну ми будуємо?" – це питання стало першою проблемою, над якою зосередилась робота семінару. Під час обговорення відзначено, що сьогодні влада опиналася у руках кланово-оліхархічної системи, яка працює задля задоволення власних потреб, а не для суспільства. Тому, як відзначив відомий політик, екс-міністр Василь Куйбіда, який взяв участь у роботі семінару, українці сьогодні стоять перед питанням перезаснування української держави.

У результаті колективного обговорення у динамічних групах учасники семінару напрацювали пропозиції як щодо довгострокових цілей, так і щодо конкретних планів діяльності об’єднання. Під час семінару наголошено на необхідності проведення глибокого експертного аналізу проблем та вироблення засад реформування в усіх сферах життя держави. На думку учасників серед найважливіших напрямків роботи повинно бути протистояння корупції, а також збереження українського інформаційно-культурного простору. Активізація діяльності об’єднання стала другим блоком питань, над якими працювали учасники наради. В результаті обговорень визначено необхідність завершення процесу реєстрації об’єднання як всеукраїнської громадської організації, що базується на широкій горизонтальній мережі. Учасниками наради-семінару розроблені конкретні пропозиції щодо діяльності у різних напрямах. Ініційовано проведення низки тематичних круглих столів з актуальних проблем суспільства та акцій спрямованих на протистояння корупції у владі.

Враження учасників семінару від проведеної роботи залишились позитивними. Зокрема, активіст “Української Справи” з Києва Андрій Вальчишин після завершення наради відзначив, що “зустріч перевершила наші сподівання“.

Варто додати, що також найближчим часом заплановано проведення наради-семінару центрально- та східноукраїнських осередків “Української справи“.

Інформаційна довідка:

ГПО “Українська справа“ започаткована у 2006 році, як об'єднання українських громадян, які у громадсько-політичному житті керуються українськими національними інтересами. Місія – об’єднати українців, які щоденно творять українські справи, у спільний фронт боротьби за справедливу Українську державу. На сьогодні осередки Української справи легалізовані у 18 регіонах України.

Українська Інформаційна Служба

Published on 11 April 2011