Олег Вітвіцький: «Зупинимо Зарніцу!»

Громадсько-політичне об’єднання “Українська справа» ініціює регіональний протест проти проведення у західноукраїнських областях реанімовано совєтської гри «Зарніца». Про це під час засідання «круглого столу» націонал-патріотичних організацій у Львові заявив лідер «Української справи» Олег Вітвіцький.

«23 березня 2011 року міністром-українофобом Дмитром Табачніком було підписано наказ № 252/157/32 “Про проведення всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця». Згідно цього документу, уже в цьому навчальному році в усіх областях України повинні пройти відбіркові змагання до фінального етапу гри, який планується провести на базі «Молодої гвардії», - поінформував Олег Вітвіцький. - Цей наказ робить спробу реанімації форм та методів совєтського виховання молодого покоління. Окрім цього, даний документ не узгоджується з жодним нормативним актом в галузі освіти, адже усі центральні та регіональні програми передбачають виховання молодої людини на засадах української традиції.

Наказ став викликом для усієї націонал-патріотичної української спільноти, освітянських кіл, представників позашкільних установ, - наголосив Олег Вітвіцький. - Враховуючи досвід виховної праці з школярами в системі патріотичної козацької гри «Джура», освітяни не розуміють, чому українських педагогів повертають на тридцять років назад, адже «Зарніца» востаннє проводила ще у часи так званого «брєжнівського застою».

«Українська справа» підготувала звернення до органів місцевого самоврядування західноукраїнських областей з пропозицією спільного протесту проти проведення в Україні гри «Зарніца».

Published on 11 April 2011