У Києві відбувся семінар по фандрейзингу

20 березня у Києві, відбувся семінар по фандрейзингу для провідного членства МНК.

Семінар проходив у Києві, де були присутні учасники з більшості регіонів України. Зокрема, були представники Києва, Львова, Тернополя, Полтави, Сум і Харкова. Критерієм відбору учасників семінару стала оцінка активності в організації та виконання індивідуальних завдань.

Одним з аспектів роботи семінару була робота в групах, а саме можливість втілювати в життя засвоєні перед тим теоретичні знання. Учасники розробляли проект теренової гри <<Гурби-Антонівці>> і табору <<Відвага>>, а саме схему роботи з фондами, державою, приватними особами та бізнес-сектором тощо.

<<Ми - молодіжна, неприбуткова та непартійна організація. Проте завдяки її діяльності втілюються важливі соціальні проекти, які змінили на краще життя не одного молодого українця.

Діяльність громадських організацій не фінансується в повній мірі державою, не залежить від партійних сил, а завдяки відданості своїх членів, їх активності та винахідливості втілює свої проекти в життя. Так молоді люди залучають до діяльності відомих виробників, брендів, меценатів...>>- зазначив Голова МНК Сергій Кузан.

Семінар проводився Петром Савичем, членом правління <>, який нещодавно брав участь у Всесвітньому з'їзді студентських лідерів, що проходив у Ризі.

Published on 21 March 2011