У Полтаві відбувся круглий стіл на тему: «Проблема духовності серед української молоді».

Український народ має багату культурну та духовну спадщину. Особливе місце в його житті впродовж усієї історії має християнство, на основі його цінностей сформувались міцні моральні засади українського суспільства. На жаль, нині ми спостерігаємо, як на тлі різноманітних історичних, політичних та економічних негараздів руйнуються віковічні моральні та духовні засади суспільства. З таким станом речей миритися не можна .

Саме тому 16 лютого 2011 року у Полтаві, відбувся круглий стіл на тему: «Проблема духовності серед української молоді». Участь у даному заході взяли священники українських церков, члени патріотичних організацій і просто небайдужі молоді люди.

Організаторами зустрічі виступили активісти ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» та ГО «Українська справа».

Під час заходу були підняті різноманітні питання з історії церкви, християнської обрядовості, духовності та моральності сучасної молоді.

«70-ти річне панування комуністів принесло свої невтішні плоди. Багато наших співгромадян наче те «перекоти поле» - не мають ні чітко сформованого світогляду, ні духовних цінностей. Саме церква має сприяти формуванню людей нової генерації, людей в душі яких закладені християнські принципи і які нерозривно пов’язують себе зі своїм народом» - наголосив о.Юрій, священник Української греко-католицької церкви.

«Подібні зустрічі мають проводитися cистематично і сприятимуть не на словах, а на ділі, духовному зростанню молодих людей» - підсумував один із учасників круглого столу Олександр Резнік.

Прес-служба МНК у Полтавській області

Published on 18 February 2011