Об’єднує спільна мета

В Сімферополі святкування Дня Соборності почалось з покладання квітів владними структурами півострова до пам’ятника нашому українському генію Тарасу Шевченку. Всі участники урочистого заходу акапельно виконали державний гімн України. Була відправа служби Божої священиком греко-католицької церкви священномученика Йосафата o.Віктором (Гуменюком). Під час відправи була прочитана молитва за злуку всіх українських земель і громадян, і також на відзначення цього прекрасного Дня.

У виступах керівників кримських відділків українських громадських організацій лунала думка про те, що об’єднує людей спільна мета. І на заході, і на півдні України мета у людей одна: подолання економічної кризи в країні і в кожній родині, посиленню якої сприяють корупція у вищих ешалонах влади і на місцях, недієздатність судової системи, хабарництво... Велику шкоду справі об’єднання України завдає Росія, яка необґрунтованими припущеннями відкрито закликає захід і південь України до розколу і ворожнечі.

Символізуючи злуку, кримські патріоти з Волині, Житомирщини, Львівщини, Донбасу, Харькова, практично з усіх куточків України, які сьогодні мешкають в Симферополі і поблизу, взялись за руки і кілька разів обійшли навкруги пам’ятника Кобзаря. Надавав урочистості цьму заходу військовий духовий оркестр, який грав марші і відомі українські мелодії.

День Соборності став справжнім святом для всіх українців Криму.

Г.Соловій, м.Симферополь

Published on 24 January 2011