Брати Капранови вступають в організацію «Тризуб».Акція проти політичних репресій

14 січня, в Києві під Адміністрацією Президента відбувся пікет з вимогою припинити політичні репресії проти націоналістів.

Нагадаємо, що після того, як в Запоріжжі невідомі підірвали пам'ятник Сталіну по всій Україні почались масові арешти патріотів. Станом на 10 січня було затримано 15 людей, серед яких Андрій та Пилип Стемпіцькі, Роман Хмара, Дмитро Ярош, Андрій Тарасенко(Пилипась), Ростислав Винар, Сергій Борисенко, Василь Смерека та ще семеро патріотів.

Близько 200 активістів різних політичних партій та громадських організацій , серед яких «Молодіжний націоналістичний конгрес», ВО «Тризуб», ВО «Свобода», УНА-УНСО, Конгрес українських націоналістів виступили з вимогами до влади припинити політичні репресії щодо представників опозиції.

На акції також були присутні народні депутати Олесь Доній та Андрій Парубій, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, керівник Київської організації УНА-УНСО Ігор Мазур, брати Капранови, поети Сергій Пантюк і Артем Полежака та ін.

Під час свого виступу відомі письменники брати Капранови заявили про вступ у ВО "Тризуб". За їхніми словами, на такий крок вони йдуть в знак протесту проти правлячого режиму, який проводить репресивні дії щодо членів націоналістичних організацій.Вони порадили главі СБУ Валерію Хорошковському, щоб той «шукав справжніх терористів у себе в кабінеті».

Прес-служба КМО МНК

Published on 15 January 2011