Ні політичним репресіям!

17 січня, в день, коли в Україні проходять підприємницькі акції протесту, тернополяни не залишились байдужими до політичної та соціально-економічної ситуації, що склалась в нашій державі внаслідок тиску проросійської влади на українських патріотів-підприємців, патріотів-громадських активістів з ВО «Тризуб» ім. С. Бандери, ВО «Свобода» тощо.

Велелюдну акцію в Тернополі зорганізувало громадсько-політичне об’єднання «Українська справа». До акції долучились представники «Тризубу», Молодіжного націоналістичного конгресу, Спілки політичних в’язнів і репресованих, ВО «Свобода», Української партії, Української народної партії, представники організацій підприємців краю, депутати різних рівнів та багато інших небайдужих до долі держави громадян.

Акція розпочалась коло пам’ятника герою України Степану Бандері з виступів керівника «Української справи» на Тернопіллі Тараса Гребеняка, активіста «Тризубу» Івана Сути та голови Тернопільської міської організації ВО «Свобода» Михайла Головка, які наголосили на існуванні в Україні проросійської окупаційної адміністрації, дій цієї влади по згортанню демократії та розгортанню політичних репресій проти усіх неугодних, неприпустимості такого тиску на громадських активістів та бажанні боротись за права українців, як колись боролись бійці ОУН-УПА, шістдесятники та інші українські герої.

Надалі колона протестувальників у супроводі чисельних представників міліції, вигукуючи гасла «Ні політичним репресіям!», «Бандера – герой України!», «Свободу політв’язням!» тощо вирушила до адміністративних будівель прокуратури, міліції, служби безпеки, де дружним «Ганьба!» мітингуючі показали своє ставлення до існуючої влади.

Прес-служба ГПО «Українська справа»

Published on 17 January 2011