У Різдвяну пору львівськими вулицями мандрував Повстанський вертеп

7-9 січня 2011року «Повстанський вертеп» розповідав Різдвяну історію вітаючи львів’ян та гостей міста із святами. Таке дійство було організовано ЛОО «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК).

Цими січневими днями у Львові відбувалися фестиваль «Велика коляда», свято Пампуха, святкова хода вертепів та звіздарів. Всі, хто завітав до Львова не пошкодував, бо їх настрій покращився, а враження від вдало проведеного часу залишаться надовго.

Повстанський вертеп, який розповідає частинку історії проводячи паралелі із народженням Христа і відродженням України, намагався донести звістку про народження Месії до кожного, мандруючи вулицями Львова.

Особливістю цього вертепу є присутність повстанців замість пастушків, хорунжого з прапором замість звіздаря, Кагановіча замість жида та Сталіна – у ролі Ірода.

«Різдво – родинне свято і традиційно святкується в українських сім’ях. Це свято несе людям радість, родинний затишок та енергетичний заряд. Повстанським вертепом ми прогнемо відродимо традицію святкування, розповсюджену в УПА.» - повідомила зв’язкова вертепу, член ЛОО МНК Сторожук Іванка.

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 13 January 2011