СУМИ: акція протесту проти заяв Володимира Путіна

Українська Громада м. Суми провела акцію протесту щодо заяви Володимира Путіна, що принизила внесок України та українського народу в перемозі у Другій Світовій війні.

Представники Товариства «Просвіта», Всеукраїнського об’єднання ветеранів, Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО), Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Спілки Української Молоді, Молодого Руху, ВО «Свободи», Об’єднання вільних профспілок та інших патріотичних організацій, людей доброї волі зранку 22 грудня зібралися біля приміщення Сумської міської ради з вимогою до місцевих депутатів дати належну оцінку скандальним висловлюванням Володимира Путіна, висловлених 16 грудня під час спілкування з росіянами в прямому ефірі.

Багатьох українців обурюють не скільки провокаційні заяви ВВП, які вже стали традиційними з його вуст по відношенню до «братніх слов’янських народів», а незрозуміла відсторонена позиція офіційної української влади, зокрема Міністерства зовнішніх справ України.

В рамках відновлення історичної справедливості, Українська Громада м. Суми готує звернення до прем’єр-міністра Російської Федерації Володимира Путіна з вимогою офіційного вибачення перед українським народом, зокрема ветеранами та учасниками Другої Світової війни, а також планує подарувати йому літературу на історичну тему для підвищення власного освітнього рівня.

Published on 23 December 2010