В столиці з'явиться вулиця Романа Шухевича

У Києві перейменують майже 200 вулиць. Крім того, планується змінити назву 34-х вулиць з "ідеологічних" міркувань. Столиця подає добрий приклад іншим населеним пунктам країни.

Про плановані перейменування повідомив голова постійної комісії з питань культури і туризму Київради Олександр Бригінець.

Зокрема, Бригінець обіцяє, що в місті більше не буде вулиць Артема, Мельникова, Урицького, Воровського.

Вулицю Мате Залки в Оболонському районі перейменують на Романа Шухевича, площу Фрунзе - на Петропавлівську площу, проспект Возз'єднання перейменують на проспект Соборності.

Всі пропозиції про перейменування київських вулиць, схвалені профільною комісією КМДА, будуть скеровані на термінове повторний розгляд до Київради.

Рішення про перейменування цих 34 вулиць були прийняті комісією, але так і не проголосовані Київрадою через невідповідне оформлення документів, або ж не підписані мером, повідомив член комісії з перейменування вулиць, депутат міськради Олександр Бригінець.

Також планується перейменувати вул. Горького на вул. Антоновича, проспект Червонозоряний - на проспект Володимира Івасюка, вул. Крупської на вул. Павла Чубинського, вул. Максима Горького на вул. Кирила Осьмака.

Вул. Лайоша Гавро перейменують на вул. Ярослава Стецька, вул. Струтинського на вул. Августина Волошина, пров. Чекістів на пров. Костя Гордієнка.

Вул. Урицького перейменують на вул. Василя Липківського, вул. Максима Горького на вул. Анатолія Лупиноса, вул. Артема перейменують на вул. Січових стрільців, вул. Щербакова на вул. Валерія Марченка, вул. Чеслава Бєлінського на провулок Алли Горської, вул. Якіра на честь Івана Огієнка, вул. Чапаєва на честь В. Липинського, вулицю Ю. Коцюбинського на вул. В. Винниченка.

Published on 20 December 2010