Харків - за чесні вибори!

Харків’яни не згодні з результатами виборів міського голови в їхньому рідному місті, а саме не згодні з тим, як виборчі комісії порахували голоси виборців Харкова. Саме у зв’язку з цим 9 листопада у центрі міста перед будівлею облдержадміністрації на площі Свободи з’явилось наметове містечко. Жителі Харкова вимагають чесного перерахунку голосів і оголошення дійсних результатів виборів, вони заявили, що їх акція є безстроковою і вони готові протестувати до тих пір, поки їх вимоги не будуть задоволені. Активісти проводять збір підписів харків’ян, які також підтримують ідею перерахунку голосів.

оява протестувальників в центрі Харкова свідчить про небажання громадян сліпо підкорятись незаконним діям влади. Громадянське суспільство у Харкові в котрий раз на повний голос заявило про себе, відмовляючись визнати спотворені результати виборів харківського міського голови. Очевидно, що Харків для нинішньої влади є тим стратегічним пунктом, який потрібно контролювати будь-якою ціною, проте, харків’яни вважають, що влада в місті належить їм, а не виборчим комісіям чи окремій політичній силі. Харків’яни хочуть самі вибирати собі владу, яка буде захищати їхні інтереси в органах місцевого самоврядування.

Хто може пояснити, чому офіційні результати виборів настільки відрізняються від результатів екзит-полів, хіба можливо таке в вільній демократичній державі? Говорять про можливі похибки в результатах екзит-полу, але чи можливо таке, щоб різниця між показниками екзит-полів і результатами офіційного підрахунку голосів завжди і всюди була на користь владної партії і її кандидатів? Результати виборів повинні визначатися голосами виборців, а не тим як ці голоси були пораховані виборчими комісіями!

Закликаємо всіх свідомих ХАРКІВ’ЯН захистити свій вибір і підтримати протестувальників!

Рогальський Роман, прес-служба ХОО МНК

Published on 15 November 2010