«День парку» в Полтаві

14 листопада в Полтаві майже півсотні молодих людей зібралися для того, щоб прибрати дендропарк від сміття. Переважна більшість з них — молодь з різних громадських об’єднань (Молодіжний націоналістичний конгрес, Український незалежний супротив, Антикримінальний вибір), студенти Полтавської аграрної академії та учні школи-гімназії № 9.

Тож без примусу (актуально для студентів та школярів), без представників преси (окрім тих, хто приймав участь у акції) та без політичних гасел кількадесят людей за кілька годин дочиста прибрали дубовий ліс та бузкову рощу у дендропарку. Звісно, це не весь парк, але величезна купа зібраних мішків сміття переконливо засвідчила про чималий обсяг виконаної роботи.

Після важкої роботи на всіх бажаючих чекав казанок зі смачною кашею, яку приготувала одна з активісток. Під час обіду на природі учасники акції обговорили можливі варіанти порятунку дендропарку.

Сподіваємося, що дана акція нагадає полтавцям про можливості та силу громади, а скептиків наштовхне на думку, що якщо у нас є така небайдужа молодь, то Україна має майбутнє.

Прес-служба МНК в м. Полтава

Published on 16 November 2010