В Сумах квіти Леніну покладали під поховальний марш

7 листопада в Сумах відзначали по-різному. Комуністи – як свято, 93-у річницю «Велікого Актября», а патріотичні організації як трагедію та злочин в історії українського народу.

На покладання квітів «вождю» прийшло близько 40-50 постійних споживачів валер’янки і такa сама кількість молоді з молодіжних патріотичних організацій, які мали свою точку зору на подібні «свята» та святкувальників. Для висловлення своєї позиції громадськості демонструвались плакати з наступними написами: «Поміняли «Капітал» Маркса на капітал Ахметова?»; «Свастика = серп та молот» і підпис: «Різниці не бачу»; рамка з чорною стрічкою та напис: «Не подобається Україна? Це місце для твого фото»; «Вимагаємо Нюрнбергу – ІІ»; «сталінізм = гітлеризм, комунізм = нацизм».

Учасники почергово кожен по одному пункту зачитали звинувачувальний висновок громадського представництва на Міжнародному Вільнюському громадському трибуналі, що засуджує злочини комуністичної ідеології проти народу України, та нагадали про Резолюцію Парламентської Асамблеї Ради Європи, яка визнала комунізм антилюдським режимом – аналогом нацизму і фашизму, прийнявши в ПАРЄ резолюцію «Про необхідність міжнародного засудження злочинів тоталітарних комуністичних режимів".

Виступи молоді чергувалися з гаслами «Слава Україні!», «Бандера – наш герой!», «Комунізм – це є фашизм!», та ін. з мелодією поховального маршу та запальної пісні «…і Лєнін такой маладой…», що транслювалася через гучномовці.

Потім настала черга червоного прапора, який було віддано владі вогню, що викликало сплеск емоцій з обох сторін. Сподівання комуністів, що ми швидко розійдемось, не виправдалось, тому квіти «вождю» довелося класти і розходитись в нашій присутності, під звуки поховального маршу та скандування патріотичної молоді.

Прес-служба СОО МНК

Published on 8 November 2010