ОУН: На грані двох світів

3 листопада 2010 року в Києві у Фундації імені Олега Ольжича відбулася чергова зустріч Провідників ОУН та ОУН(б).

Микола Плав’юк і Стефан Романів обмінялися думками про поточну політичну ситуацію та попередні результати місцевих виборів в Україні, окреслили коло загроз і викликів нації та державі в контексті внутрішніх кризових явищ і міжнародної ситуації.

Окремою темою розмови Провідників Українських Націоналістів двох історичних формацій Організації було поєднання зусиль стосовно двох пам’ятних дат наступного, 2011 року - 120-річчя від дня народження засновника і першого Голови ОУН полковника Євгена Коновальця та 70-річчя Похідних груп ОУН.

Сторони домовилися спільно скликати громадський організаційний комітет з відзначення 120-ліття Євгена Коновальця та 70-річчя Похідних груп ОУН.

Для опрацювання попереднього плану відповідних заходів Провідники ОУН та ОУН(б) уповноважили присутніх на розмові Тараса Рондзістого та Миколу Яковину утворити робочу групу.

Микола Плав’юк і Стефан Романів висловили впевненість, що спільна праця націоналістів стане ще одним кроком щодо скріплення і піднесення національної гідності та самосвідомості українців.

УІС

Published on 5 November 2010