Львівські патріоти відпочивали у «Повстанському клюбі»

21 жовтня у Львові в студентському клубі НУЛП відбулась українська патріотична вечірка «Повстанський клюб», приурочена до дня Української повстанської армії та свята українського війська. Організатором акції є ГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК) спільно з Львівською міською радою. Метою вечірки є привертання уваги молодих людей до українських цінностей та надбань, сприяння поширенню патріотизму та виробленню свідомої проукраїнської позиції.

Потрапити на вечірку міг не кожен: озброєні повстанці на вході пропускали лише тих, хто знав пароль. Паролем слугувала перша заповідь українського націоналіста – «Здобудеш Українську Державу або згинеш у боротьбі за Неї».

«На вечірці ми прагнули якнайточніше відтворити атмосферу, що панувала в рядах УПА, а також представити нашу історію цікаво та популярно» - повідомив голова ЛОО МНК Андрій Бень.

Молодь Львова не лише танцювала під якісну українську музику, а й взяла участь у тематичних конкурсах та забавах. Молоді люди позмагались у стрільбі по вождях СРСР, нацистської Німеччини та керівниках НКВД та СС, вели імпровізовані бої, перев’язували ранених тощо.

На вечірці діяла підпільна радіостанція «Афродіта», що періодично повідомляла новини та цікаву інформацію гостям «Повстанського клюбу».

Однією із родзинок вечора був український рок-н-ролл, під час якого танцюристи та молодь в українських строях танцювали рок-н-ролл під запальну українську музику.

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 22 October 2010