У Львові провели флеш-моб «Масове вбивство» на честь Бандери

Опівночі 15 жовтня у Львові ГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК) провела флеш-моб «Масове вбивство», присвячений 51-ій річниці з дня смерті Степана Бандери. Протягом флеш-мобу молодь покрила вулиці міста відбитками «вбитих тіл». Метою заходу є привернення громадської уваги до злочинності діяння радянських спецслужб та вшанування Героїв, що полягли, відстоюючи українські інтереси.

«Масове вбивство» розпочалося 14 жовтня о 23:30 на трамвайній зупинці «Головна пошта». Щоб приєднатись до учасників потрібно було знати пароль – «Пімсти смерть Великих Лицарів».

Під час флеш-мобу молоді люди вкрили бруківку та асфальт вулиць Львова контурами тіл, подібними до тих, що ними правоохоронці обмальовують тіла жертв на місці злочину. Біля кожного «вбитого тіла» було розміщено оголошення з поясненнями.

«Десятиріччями спецслужби ворожої країни знищували свідомих українців, які відстоювали право на незалежність. І це явище справді набувало масовості. Так загинули Євген Коновалець, Роман Шухевич, Лев Ребет, Степан Бандера, Василь Стус, В’ячеслав Чорновіл, Георгій Гонгадзе, Іван Гавдида та тисячі інших свідомих українців. Ми повинні пам’ятати про наших героїв, про злочини проти України і не допустити їх повторення» - заявив голова ЛОО МНК Андрій Бень.

У флеш-мобі взяло участь близько тридцяти молодих осіб.

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 16 October 2010