Заклик на збірку до Фонду ОУН

Ось минуло уже півтора року від проведення ХІІ Великого Збору ОУН, тому ми можемо підвести певні підсумки нашої багатогранної діяльності та окреслити завдання і напрямні на перспективу. У серпні цього року Провід провів звітування перед членством у формі річного звіту. Пророблено чимало, однак зміна політичної ситуації та нові суспільно-громадські виклики спонукають нас активізувати нашу діяльність та активніше протистояти натиску антиукраїнських сил. Ці завдання ми можемо здійснити за щедрої допомоги патріотичної громади. Додаткові навантаження вимагатимуть від нас активнішої участі в діяльності ОУН та політичних змаганнях за подальший розвиток держави, яку ми хочемо бачити національною, демократичною, економічно розвиненою, обороноздатною і європейською.

Ваша пожертва – це внесок у розвиток та захист молодої держави в Україні й у світі через ОУН та її структури.

Сьогодні настав час творити політику та активізувати націоналістичний рух. Організація активно виступила проти курсу, який сьогодні проводить новообрана влада в Україні. Акції протесту були організовані членами Організації як в Україні, так і за кордоном.

За активної допомоги громади ми розпочали реакцію на резолюцію Європейського Парламенту щодо справи Степана Бандери.

Також було відновлено діяльність УІС – Української Інформаційної Служби, яка займається аналітикою, підготовкою та поширенням патріотичних позицій щодо громадсько-політичного життя в Україні та в діаспорі. Проведено серію круглих столів та конференцій, присвячених низці політичних питань.

Наші матеріали масово поширювалися в ряді електронних та друкованих ЗМІ. За вашою допомогою вийшли друком ряд книг, друкується патріотичний часопис «Шлях Перемоги» та журнал «Визвольний шлях», виходить в ефір радіопрограма «Нація».

У зв’язку із антиукраїнською політикою нової влади, спрямованої на знищення національної пам’яті, Провід розпочав розробку нової ініціативи – створення «Інституту подолання наслідків тоталітаризму». Даний Інститут покликаний об’єднати та координувати зусилля патріотичних наукових та громадських інституцій у галузі збереження національної пам’яті.

Роботі з молоддю в Організації приділялося завжди багато уваги. Насьогодні в Україні є ряд молодіжних структур, з якими ведеться така робота: СУМ в Україні, МНК, молодіжні козацькі організації, студентські структури. Започатковано та впроваджується в життя дитячо-юнацька патріотично-військова гра «Джура».

Значну увагу ми приділяємо вшануванню жертв Голодомору і ініціювали Акцію «Свіча моління», яка завершиться у листопаді 2010 року.

Усі ці завдання ми виконали завдяки вашій щедрій допомозі.

Ми дякуємо всім за ваші щедрі пожертви на Фонд ОУН, прес-фонд «Шляху Перемоги», підтримку наших ініціатив та заходів і звертаємося знову до вас: ваша пожертва – це внесок у розвиток та захист молодої держави в Україні й у світі через ОУН та її структури.

Закликаємо вашими пожертвами підсилити наші можливості ефективно діяти й впливати на політичний розвиток в Україні, а також на її державне будівництво в дусі наших великих попередників та спільних політичних ідеалів.

Ваша довгорічна і майбутня підтримка дає нам змогу з честю виконати покладену на нас місію.

Провід ОУН(б)

Published on 4 November 2010