У Львові проведуть конкурс по збору політичного сміття

ГО Молодіжний націоналістичний конгрес (МНК) оголошує конкурс по збору політичного сміття «Хто більше?», який розпочнеться 30 жовтня о 00:01 годині у м.Львові та закінчиться визначенням переможців о 12:00 біля Ратуші на площі Ринок.

ГО МНК закликає усіх небайдужих допомогти комунальним службам прибрати наше місто від сміття, яке залишилось після активної виборчої агітації.

Суть політичної толоки «Хто більше?» полягає в тому, щоб 30 жовтня з 00:01 до 12:00 години зібрати якомога більше агітаційного матеріалу і принести його на площу Ринок перед Ратушею. О 12:00-12:30 там працюватиме ПРИЙМАЛЬНИЙ ПУНКТ. Для тих, хто назбирає найбільше організатори підготували цінний приз.

За результатами збору будуть визначені орієнтовна сума коштів, витрачена на зібрану агітацію, партії та політики, які найбільше засмічували місто, продукція буде здана на макулатура, а виручені кошти підуть на купівлю підручників для школи.

«Сьогодні передвиборчою агітацією обклеєний кожен стовп, кожна дошка оголошень, засипані поштові скриньки. Політики багато обіцяють, витрачають на листівки, афіші та банери десятки тисяч гривень, в той час як ці кошти можна ефективно використати для потреб громади міста» - заявив голова МНК Андрій Бень.

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 27 October 2010