Львівська молодь матиме нагоду перевтілитись у повстанців

20 жовтня о 19:00 у Львові в студентському клубі НУ ЛП відбудеться українська патріотична вечірка «Повстанський клюб», приурочена до дня Української повстанської армії та свята українського війська. Організатором акції є ГО Молодіжний націоналістичний конгрес (МНК) спільно з Львівською міською радою. Метою вечірки є привертання уваги молодих людей до українських цінностей та надбань, сприяння поширенню патріотизму та виробленню свідомої проукраїнської позиції.

Молодь Львова матиме можливість не лише потанцювати під якісну українську музику, а й взяти участь у тематичних конкурсах та забавах. Молоді люди позмагатимуться у стрільбі по вождях СРСР та керівниках НКВД, вестимуть імпровізовані бої, перев’язуватимуть ранених, а також нарізатимуть сало на швидкість, танцюватимуть гопака тощо.

Учасники вечірки матимуть змогу взяти участь у повстанському караоке і позмагатись у виконанні пісень УСС та УПА, а також потанцювати українського рок-н-роллу.

Для тих, хто зголодніє організатори підготували повстанську кухню, де можна буде скуштувати традиційного кулешу та інших «підпільних» страв.

Вартість квитка на вечірку «Повстанський клюб» - 30 грн., для тих, хто прийде у повстанському костюмі чи вишиванці – 25 грн. Кожен охочий зможе отримати бофон на знижку – для цього треба розшукати повстанця, який періодично з’являтиметься на вулицях Львова. Перша поява – у вівторок 12 жовтня о 11:30 на площі перед університетом Франка.

«Перевірка паролем на вході озброєними повстанцями, польова кухня та відтворення підпільної радіостанції «Афродіта» - це лише невеличка частина того, що чекає на відвідувачів у «Повстанському клюбі». Ми хочемо якнайточніше відтворити атмосферу, що панувала в рядах УПА, а також представити нашу історію цікаво та популярно» - повідомив голова ЛОО МНК Андрій Бень.

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 17 October 2010