У Львові пройде флеш-моб «Масове вбивство»

У п’ятницю 15 жовтня о 12:00 біля пам’ятника Іванові Франку у Львові відбудеться брифінг по флеш-мобу «Масове вбивство», присвяченого 51-ій річниці з дня смерті Степана Бандери. Протягом флеш-мобу молодь покриє вулиці міста відбитками «вбитих тіл». Метою заходу є привернення громадської уваги до злочинності діяння радянських спецслужб та вшанування Героїв, що полягли, відстоюючи українські інтереси. Організатором заходу є ГО Молодіжний націоналістичний конгрес (МНК).

«Масове вбивство» розпочнеться 14 жовтня о 23:30 на трамвайній зупинці «Головна пошта» і триватиме близько години. Під час флеш-мобу молоді люди вкриють бруківку та асфальт вулиць Львова контурами тіл, подібними до тих, що ними правоохоронці обмальовують тіла жертв на місці злочину. Біля кожного «вбитого тіла» буде розміщено оголошення з поясненнями.

«Десятиріччями спецслужби ворожої країни знищували свідомих українців, які відстоювали право на незалежність. І це явище справді набувало масовості. Так загинули Євген Коновалець, Роман Шухевич, Лев Ребет, Степан Бандера, Василь Стус, В’ячеслав Чорновіл, Георгій Гонгадзе, Іван Гавдида та тисячі інших свідомих українців. Ми повинні пам’ятати про наших героїв, про злочини проти України і не допустити їх повторення» - заявив голова ЛОО МНК Андрій Бень.

Контактний телефон (063) 263 88 28 – Андрій Бень

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 13 October 2010