З глибини тисячоліть

У мене в руках науково-популярна праця Володимира Паїка «Корінь безсмертної України». Чим привернула вона мою увагу, чим зацікавила мене? Найперше – тим, що в ній автор переконливо доводить, що нам, українцям, є чим пишатися в своїй історії.

Володимир Паїк робить акцент на історичних коренях української нації, досліджує історію народів, які залишили свій спадок на нашій землі, що ним скористався український народ: ті традиції, звичаї, мораль, культура, які притаманні нашому народові, є надбанням не століть, а цілих тисячоліть, і не кожна сучасна нація може похизуватися таким здобутком.

«Від палеоліту до Хрищення України, від легендарної Великої Сколотії до Київської Руси – України переживемо разом із автором захоплюючу мандрівку слідами наших пращурів. Велика Скуф і Шумер, держави гетитів і гіксосів, Троя, Іран, Індія, Кріт…, гети, гуни, візи готи, роксолани, алани, анти – такі незбагненні (на перший погляд) історичні екскурси Володимира Паїка», - анонсується книга в анотації.

Під час написання книги автор використав понад сотню наукових праць іноземних та українських науковців; книга наповнена цікавими маловідомими фактами, завдяки вдалій авторській інтерпретації дат і подій праця читається легко і з цікавістю.

Праця багатьом дасть відповідь на Шевченкове «хто ми, чиїх батьків діти?», дозволить з повагою ставитись до нашої славної минувшини. Підсумовуючи все вищесказане, зазначу, що книга Володимира Паїка «Корінь безсмертної України» є справедливим підтвердженням слів відомого американського політика, колишнього президента США Біла Клінтона, якого цитує в своїй передмові редактор книги Ігор Ходак, про те, що українці є «найдавнішою нацією Світу».

Нас визнають і шанують у світі, та ми маємо також самі навчитися шанувати і поважати себе. Цінуйте наше історичне надбання. І щоб навчитися цьому, прочитайте для початку книгу «Корінь безсмертної України».

Придбати книгу можна, зголосившись за адресою: 01034 м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9, пом. 4, тел. (044) 234-70-20

Сергій Пархоменко-Багряний

Published on 28 October 2010