Відкритий лист до президента Віктора Януковича

Головна Управа Організації Оборони Чотирьох Свобід України та все членство, затривожено спостерігає за діями прихованої війни антиукраїнської влади, проти народу, проти його національних цінностей і незалежності. Несовісна анти-самостійницька влада з чужими дорадниками та своїми ви служниками, за короткий час свого існування, зуміла неконституційно узурпувати владу, нехтує демократичні принципи і конституційні закони всіх прав та свобід народу, як: свобода слова, свобода совісти, свобода від страху та свобода від злиднів.

Ми не будемо вичисляти всіх владних незаконних указів та ухвал, бо вони вже відомі не тільки всім українцям а, також закордонним політикам. Антиукраїнські сили, захопивши майже всі владні гілки включно із судовою та в унісон деукраїнізують державу, незаконно змінюють закони, не дозволяють на вільні демонстрації, переслідують журналістів, чинять тиск на патріотичні організації, інституції, та сприяють русифікаційним процесам в Україні.

ООЧСУ засуджує це наглядне повернення совєтської та кремлівської тактики. Якщо Президент не змінить україножерів чесними посадовцями, то ми, як за окупаційних часів, будемо змушені поново ужити проти ново-окупаційної влади, всіх нам доступних легальних метод і засобів в обороні людських прав і свобід нашого народу. Таке протистояння буде так довго тривати, поки патріотичне українство не створить української держави з національним змістом.

Слава Україні! Слава Українському народові! За Управу.

др. Іван Буртик прес- референт

мґр. Михайло Козюпа Голова

Published on 4 October 2010