ООЧСУ закликає підіймати протест проти нового закону про мови

ЗВЕРНЕННЯ ДО ВСЬОГО УКРАЇНСТВА

Цього тижня зареєстровано у Верховній Раді України антиукраїнський законопроект “Промови в Україні”, який проголошує “українсько-російську двомовність”. Погоджувальна рада парламенту може 4-жовтня, включити до порядку денного і безсумнівно коаліція Януковича зробить його законом.

Організація Чотирьох Свобід України в Америці, яку створено 60років тому на принципах Атлянтійської Хартії, про права Чотирьох Свобід для всіх народів світу: свобода слова, свобода совісти, свобода від страху і свобода від злиднів, гостро засуджує і закликає все українство запротестувати проти цього антиукраїнського законопроекту, який являється наглядним початком тотальної русифікації українського народу.

Українська мова, як державна ґарантується Конституцією. Якщо ґарант Конституції Президент не виконає свого обов’язку, тоді народ сам мусить це зробити. Тому, що захищати рідну мову не є втручанням у державні справи, то ми віримо, що українське Духовенство повинно прилучитись до цього протесту, бо з втратою рідної мови заникне українська культура, релігія та всі національні надбання нашого народу.

Ми закликаємо членство і всю українську спільноту в Америці, з огляду на короткий час, вживати телефони і електронну пошту до своїх рідних і знайомих в Україні, щоб не ставились байдужо до цього питання.

Слава Україні!

Слава Українському народові!

За Управу,

мґр. Михайло Козюпа,

Голова

др. Іван Буртик,

прес- референт

Published on 4 October 2010