В Києві презентовано популярну книгу про бандерівців

21 вересня у приміщенні книгарні "Є" відбулася презентація книги історика Святослава Липовецького "ОУН (бандерівці): фрагменти діяльності та боротьби ".

Презентацію було організовано Молодіжним націоналістичним конгресом за сприяння книгарні "Є". В заході взяли участь автор книги історик, громадський діяч Святослав Липовецький, заступник голови МНК Сергій Кузан та відомий український журналіст Вахтанг Кіпіані.

Книга являє собою короткий екскурс в героїчну історію нашої країни часів ОУН-УПА. Автор намагається розвіяти міфи щодо вельми неоднозначного положення ОУН в історії України. Книга містить досить цікаві історичні факти, фрагменти біографії громадських діячів доби ОУН, опис та характеристику стосунків між Україною та Польщею, що допомагає яскравіше уявити події і відчути дух того часу. Загалом, книга пронизана патріотизмом, спрямована на встановлення справедливого та об’єктивного ставлення до ОУНівської доби, що й досі викликає дискусії істориків; і, звісно ж, має на меті віддати належне і вшанувати пам’ять героїв.

Презентація почалася з промови Сергія Кузана, заступника голови Молодіжного націоналістичного конгресу, організації, що надала автору допомогу в організації презентацій і популяризації книги.

Далі слово взяв сам автор. Пан Святослав заявив, що Київ не був першим містом, яке побачило презентацію даної книги. Він завітав до київської книгарні "Є" з Тернополя і далі на нього та його книгу "ОУН (бандерівці)" чекають інші міста нашої країни.

Вахтанг Кіпіані в свою чергу зазначив, що "ОУН (бандерівці)" допоможуть розвінчати ті негативні міфи, якими з легкої руки кремлівських пропагандистів «обріс» національно-визвольний рух України 20 ст.

Організатори заходу вірять, що книга, дозволить популяризувати наш визвольний рух серед українців, особливо – молодих.

Саму книгу можна придбати за адресою: 01034 м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9, прим. 4, тел. (044) 234 70 20.

Тетяна ІВАНЧЕНКО, Українська інформаційна служба

Published on 23 September 2010