Молодь Чернігова проти Табачника

Чернігівські студенти висловили протест проти «реформ» міністра освіти Дмитра Табачника. Організаторами акції виступив «Автономний спротив Чернігова», громадська ініціатива «Оновлення країни».

- Якщо попередня антитабачна кампанія ґрунтувалася виключно на моральних якостях, - зазначив Олександр Ясенчук, представник громадської ініціативи «Оновлення країни» - (а точніше їх відсутності) Дмитра Табачника та його висловлюваннях і проголошуваних ним намірах, то сьогодні, за наслідками діяльності міністра освіти і науки вже видно, що до керма освітою і наукою дорвався некомпетентний, але нахабний самодур, який своїми експериментами руйнує систему освіти в Україні, а також є вкрай поганим менеджером, який не вміє навіть технічно налагодити виконання рутинної роботи.

Потрібно наголосити, що на початку акції біля місця збору студентських активістів були помічені викладачі провідних вузів Чернігова, які повинні були «взяти на олівець» студентів-активістів. Показовий факт, що характеризує сучасний стан в освіті.

Наприкінці акції студенти змогли висловити своє ставлення до реформ Дмитра Табачника, отримавши дротики та мішень у вигляді портрета Дмитра Табачника, що символізував ті негативні зміни який вніс до системи освіти пан міністр. За влучення «метальники» отримували подарунок у вигляді збірки «Крути» (видавництво «Смолоскип»), де вміщено художні та історичні матеріали про бій під Крутами 1918 року.

Згадку про бій під Крутами рішенням Табачника було вилучено із шкільної програми.

Прес-служба Чернігівської громадської організації «Українська студентська спілка»

Published on 23 September 2010