Презентація книги «ОУН (бандерівці): фрагменти діяльності та боротьби»

21 вересня о 18:00 в книгарні «Є» (м.Київ, вул.Лисенка, 3) відбудеться презентація книги відомого історика та громадського діяча Святослава Липовецького «ОУН (бандерівці): фрагменти діяльності та боротьби».

У презентації візьмуть участь: упорядник книги Святослав Липовецький, відомий журналіст Вахтанг Кіпіані та заступник голови Молодіжного Націоналістичного Конгресу Сергій Кузан.

Книга присвячена 70-річчю створення Революційного Проводу ОУН. Вона складається із 20 розділів, яка ілюстрована світлинами з архіву автора, Центру національного відродження та Центру досліджень визвольного руху.

У книзі можна ознайомитися із матеріалами, які висвітлюють тематику визвольних змагань на Наддніпрянській, Західній та Карпатській Україні, віхами створення УВО та інших організацій, найгучнішими процесами над членами ОУН, з життєписом Степана Бандери та Євгена Коновальця, спогадами про перебування націоналістів в місцях ув’язнення, хронікою створення УПА, діяльністю ОУН на еміграції, в підрадянській Україні та в період незалежності нашої держави.

Організатор заходу: ВМГО Молодіжний Націоналістичний Конгрес

Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ та громадськості відвідати захід.

Контактна особа: Іван Кішка 096-188-37-93, kishka.ivan@gmail.com

Published on 20 September 2010