ОУН закликає зупинити репресії

Протестуймо проти порушення людських та національних прав в Україні

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) глибоко обурена діями владних чинників, які, попираючи права людини, нехтуючи національними інтересами, розпочали тотальний наступ на українське національне відродження та його активістів.

Яскравим прикладом є безпідставне затримання Службою безпеки України, незаконне вилучення особистих речей, психологічний тиск і погрози щодо історика, директора Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» Руслана Забілого 8 вересня 2010 р. в Києві. Перед тим були відвідини Українського Католицького Університету та розмова з ректором УКУ о. Б. Ґудзяком. Далі йшов тиск на ЗМІ, на журналістів та істориків.

Сьогодні в Україні здійснюються великі порушення Декларації людських прав. Ці дії треба припинити.

Явища порушення прав людини, репресії проти українських патріотів, незгодних з нинішнім антинародним режимом Януковича носять не поодинокий, а вже системний і цинічний характер в усіх регіонах України.

ОУН неодноразово виступала із заявами та зверненнями, в яких вказувала на недопустимість згортання процесу національного відродження та реставрацію тоталітарної сталінської ідеології і практики. ОУН(б) рішуче засуджувала призначення на посаду міністра освіти українофоба Табачника та передачу Інституту національної пам’яті комуністові Солдатенку. Ми переконані, що реабілітація злочинів комунізму в теорії неминуче призводить до їх повторення на практиці.

Організація Українських Націоналістів закликає громадян України, українців у діаспорі, світову спільноту висловлювати рішучий протест діям неосталіністів, не залишати без уваги і належної реакції жодного випадку порушень прав людини, жодної спроби наступу на процес національного відродження.

Провід ОУН закликає ЗМІ світу звернути особливу увагу на порушення людських прав в Україні. Так само закликаємо держави світу, для яких зрозуміле і дороге гасло «Свобода людині - свобода народам!» висловити свої протести Президенту України та Міністру закордонних справ України проти грубих порушень міжнародної Декларації.

Лише спільними і організованими зусиллями ми зможемо зупинити загрозу, яка насувається на наш край.

Голова Проводу ОУН (б) Стефан Романів

Published on 10 September 2010