Проект «Пам'ять про УПА» продовжують реалізовувати на Волині

В 2007 року, з ініціативи Волинського обласного осередку ВМГО Молодіжний Націоналістичний Конгрес, був започаткований проект під назвою «Пам’ять про УПА» (історико-меморіальні дослідження), що передбачав собою пошук та паспортизацію місць поховань і меморіальних знаків присвячених воякам Української Повстанської Армії розміщених на території Волинської області, з подальшим виданням фотоальбому-довідника цих місць.

Об’єм щорічної роботи, по даному проекту, напряму залежав від фінансування з боку держави або особистих внесків жертводавців, для яких питання «Вшанування пам’яті борців за волю і незалежність України» є справою честі.

2010 рік став особливим, і не тільки через те що Україна отримала анти державницьку владу, але й була вірогідність того, що продовження проекту могла бути призупинена. Не останню роль в цьому питанні зіграло рішення конкурсної комісії «Проектів від молодіжних громадських організацій на 2010 рік» управління молоді та спорту при Волинській ОДА на чолі з Дмитришиним Ігорем Ярославовичем, а також сприяння членів даної комісії.

На щастя світ не без добрих людей і тільки завдяки фінансовій підтримці Голови Волинської обласної ради Грицюка Анатолія Петровича «життя» проекту продовжує тривати.

Окремим рядком хотілось би виділити активну участь в реалізації даного проекту членів обласного осередку «Батьківщина Молода» на чолі з В’ячеславом Рубльовим.

Прес-служба ВОО МНК

Published on 1 September 2010