На Сумщині відбувся табір "Відвага 2010 ім. Івана Гавдиди"

З 3 по 14 серпня 2010 року на Сумщині в рамках програми з самовиживання за спільної участі Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту та ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес" відбувся м молодіжний ви шкільний табір «Відвага ім. І.Гавдиди».

Учасниками табору стали молоді патріоти з Києва, Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного, Сум, Луганська, Харкова, Полтави, Житомира, Миколаєва та Волині.

Мета табору є духовний, фізичний і патріотичний вишкіл молоді, ознайомлення з героїчними сторінками історії України. Програма табору надала чудову нагоду учасникам для перевірки себе. Вона включала в себе як практичні, так і теоретичні заняття. Учасники прослухали низку лекцій з табірництва, мандрівництва, виживання в природі, орієнтування на місцевості, історії визвольних змагань, обговорювали політичну ситуацію в Україні. Особливе зацікавлення викликала спеціалізована лекція про історію «ІРА».

Практична частина складалася з туристичних та спортивних змагань (футбол, волейбол, регбі, бокс), водних ігор, смуги перешкод та вимаршу понад 60 кілометрів.

Також кожен з учасників мав можливість отримати практичний досвід з виживання в природі, прикладних видів спорту, основ громадянського суспільства, взяти участь у тренінгу з лідерства, який проводила національний тренер ПРО ООН Жанна Савич.

Спеціальним гостем табору став Голова Проводу ОУН(б) Стефан Романів, який провів зустрічі з керівництвом табору, цікаві гутірки з таборовиками, відповів на численні запитання молоді.

«Відвага» зібрала молодь з різних куточків України, з різними поглядами на життя, з різними переконаннями, але важливо відзначити те, що їх об’єднало одне – націоналістичні принципи і мораль. Без жодного пафосу можу заявити – табір відбувся і відбувся він вдало»,- говорить один із організаторів табору Сергій Кузан.

Попри те, що табір «Відвага» має досить невелику історію – проводиться лише втретє, але він став послідовником легендарного табору "Лисоня", що нараховує десятирічну історію, і поєднав у собі найкращі здобутки багатьох поколінь таборовиків.

"Відвага" – це кращі таборові традиції патріотичних таборів, це море вражень і нових друзів на все життя. Це – спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю та навчитися перемагати.

Published on 19 August 2010