Солдатенко – рупор московської пропаганди

Заява Проводу ОУН

Заяви Голови Інституту національної пам'яті Валерія Солдатенка щодо помилковості нагородження С.Бандери і Р.Шухевича званням Герой України свідчать про те, що сьогоднішня влада взяла курс на викривлення та спотворення української історичної правди.

Антиукраїнський режим Януковича нав’язує українцям чужий, російський погляд на визначних постатей національно історії, а для Москви ворогами є всі, хто бореться за свободу Української держави. Очевидно, що Бандера і Шухевич навіть після десятиліть від їхнього вбивства окупантами становлять небезпеку для імперської Росії.

Солдатенко перетворює Інститут національної пам'яті на інститут марксизму – ленінізму та та його ідейного спадкоємця – путінізму. Примітивні аргументи Солдатенка личать інструктору райкому КПСС, а не науковцю та ще й директору такої серйозної інституції.

ОУН вважає, що українці можуть і мають дивитись на історію власними очима, не слухаючи підказок та брехні з боку Кремля та його ручних солдатенків-табачників в Україні. ОУН вимагає від президента Януковича або звільнити Солдатенка з займаної посади Голови Інституту національної пам'яті, або перейменувати цю установу на філію інформаційного управління ФСБ Росії і не тратити українські гроші на поширення московської брехні.

ОУН закликає всіх українців стати на захист української гідності та національної пам'яті. Бандера і Шухевич – назавжди були, є і будуть героями для мільйонів українців, а всі намагання проросійського режиму заплямувати їхню честь приречені на поразку. Це ж чекає і сам режим Януковича, бо маріонетки Кремля не мають майбутнього у цій державі.

Слава Україні!

Провід ОУН(б)

Published on 19 August 2010