Стефан Романів: Комуністичні теорії не замінять історичної правди

Комуністичні теорії не замінять історичної правди – заявив лідер ОУН (б) Стефан Романів, коментуючи твердження керівника Інституту національної пам’яті, члена КПУ В. Солдатенка про те, що голод 1932-33 років не був спланованим актом геноциду, а лише побічним наслідком політики колективізації.

Публічне заперечення геноциду є наругою над пам'яттю мільйонів жертв Голодомору та приниженням гідності Українського народу – підкреслив політик.

Заяви Солдатенка суперечать Закону № 376–V «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні» є протиправними. Представники КПУ не повинні очолювати державних установ, пов’язаних із збереженням історичної пам’яті, оскільки в минулому столітті в Україні саме комуністи вчинили найбільші злочини проти людяності та свідомо фальсифікували історію.

Як відомо, 13 січня 2010 року Апеляційний Суд Києва на підставі розслідування, проведеного Службою Безпеки України встановив, що в 1932-33 роках в Україні керівництво компартії на чолі з Й. Сталіним організувало геноцид частини українського народу, внаслідок чого було безпосередньо знищено 3 млн. 941 тис. осіб, а разом з ненародженими – понад 10 млн. осіб.

Українська Інформаційна Служба

Published on 19 August 2010