Місцями життя та діяльності Бандери та Шухевича подорожувала львівська молодь

26 липня близько опівночі біля пам’ятника С.Бандері у Львові завершився велотур «Тур БАБА», присвячений провідникам української нації Степану Бандері (псевдо БАБА) та Роману Шухевичу (псевдо Тур). Організаторами велотуру є Молодіжний Націоналістичний конгрес (МНК) та Управління у справах сім’ї та молоді ЛОДА.

Даний велотур окрім патріотичного виховання молоді та популяризації здорового способу життя мав на меті привернення уваги громадськості до спроб зняття звання героя України з українських провідників С.Бандери та Р.Шухевича.

Упродовж трьох днів близько тридцяти учасників велотуру подолали понад 400 км. Маршрут охоплював Львівську та Івано-Франківську області та проходив через 3 з 5 музеїв-криївок Бандері і 3 Шухевичу, меморіали та пам’ятники українським націоналістам. Велосипедисти побували у Грімному, Княгиничах, Стрию, Калуші, Волі Задеревацькій, та Старому Угринові.

Окрім власне веломандрівки, відвідин музеїв та лазіння по криївках учасники мали змогу прослухати гутірки з історії націоналістичного руху, ідеології націоналізму.

«Беззаперечно, Степан Бандера є героєм, - заявляє учасниця велотуру Оля Винар. – Однією з причин, чому я беру участь у цьому велотурі, це висловити протест проти позбавлення Бандери звання Героя України. Крім того, цей захід дає можливість цікаво, креативно та нестандартно вивчати історію України».

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 28 July 2010