Заклики невгамовного хама

Мер Москви Юрій Лужков упевнений, що Чорноморський флот Росії у Севастополі – «назавжди». Про це він заявив у Севастополі, відкриваючи на площі Нахімова концерт зірок російської естради на честь Дня ВМФ РФ.

«Два роки тому я виступив з цієї трибуни, і на два роки мене реакційний антиросійський уряд Віктора Ющенка оголосив персоною нон-грата. Але життя поправило цього неудачливого політика. А я б сказав, політикана, який і тоді не отримав підтримку українського народу, а на виборах просто ганебно програв», - цитує Лужкова УНІАН. Мер Москви у Севастополі сказав про те, що «Віктор Федорович Янукович, відразу після того, як він став Президентом, повернув це право, право, близьке моєму серцю, бути в Севастополі і бути в Криму, бути в Україні».

Як стверджує мер Москви, «ми сьогодні раді тому, що нова влада України демонструє і проводить розумну, зважену політику, політику Віктора Януковича, яка формує атмосферу доброзичливості, дружби, співпраці».

Лужков переконаний, що «будь-яка політика, яка розводить нас, політика, яка пригнічує нашу самосвідомість і наш російський патріотизм, приречена на провал».

Нагадаємо, в травні 2008 року СБУ ухвалила рішення про безстрокову заборону на в`їзд Юрія Лужкова до України, зокрема, через його заяви з приводу того, що Севастополь має бути повернуто Росії.

В`їзд до України був знов дозволений Лужкову після того, як на президентських виборах переміг промосковський ставленик Віктор Янукович. Тим часом 19 липня Ю.Лужков заявив, що не змінив свою думку про статус Севастополя. «Добрих» гостей скликає до Криму нова влада. Це про неї сказано: «Їм плюють в обличчя, а вони кажуть – Божа роса».

Василь БЕРЕЗА

Published on 26 July 2010