Знаменам нашим гордо майоріти!

11 липня 2010 року на найвищій точці Лівобережної України було піднято синьо-жовтий та червоно-чорний стяг. Акцію здійснив Полтавський осередок МНК.

Найвищою точкою Лівобережної України вважається гора Пивиха. Її висота - 168-169 м. над рівнем моря. Кручі дуже високі. З 1960-х гора Пивиха вважається історико-геологічним заповідником. Розташована гора в смт. Градизьк Полтавської області на березі Кременчуцького водосховища.

Як наголошують організатори: «Цей захід було присвячено 66-й річниці створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР). Сучасне молоде покоління не має права забувати героїчні сторінки визвольної боротьби нашого народу, мусить пам’ятати про своїх національних героїв, які поклали всі свої сили заради визволення України. Кирило Осьмак – перший президент УГВР, до речі, сам був родом із нашого краю. Нехай це символічне підняття українських прапорів, стане тією знаковою подією з якої почнеться піднесення націоналістичного руху не тільки на Полтавщині, але і по всій Східній Україні».

Published on 13 July 2010