Кубок Шухевича 2010

27 червня 2010 року в м. Тернополі в парку Топільче вже вчетверте відбувся відкртий турнір Тернополя з пейнтболу "Кубок Шухевича -2010".

Організатором виступили пейнтбольний клуб "Легіонер" та Молодіжний націоналістичний конгрес при підтримці головного управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту Тернопільської ОДА та управління сім’ї, молоді та спорту Тернопільської міської ради.

У змаганнях взяло участь 7 команд із Тернополя та одна із Чернівців, які представляли МНК, Молодий Рух, ТМО ВО "Свобода" та просто активну молодь міста.

В запеклій та жорсткій боротьбі із командою із Буковини, яка, як виявилось, мала дуже хорошу тактичну підготовку, перемогла "банда" ZeroFear із простих тернопільських хлопців. Друге місце - "Ангели" з Чернівців, третє - ТМО ВО "Свобода".

Як повідомляє організатор турніру, Богдан Яремко, "змагання мають за мету популяризацію такого виду активного дозвілля як командна тактична гра "пейнтбол" та постать видатного військового діяча, Головного командира УПА Романа Шухевича, день народження якого святкуємо 30 червня. Надалі плануємо організовувати пейнтбольні змагання в рамках Кубка України з пейнтболу "Ліга трійок" та змагання до інших патріотичних дат. З кожним роком вони стають більш популярними та якісніше організованими".

Голова оргкомітету турніру Богдан Яремко висловлює щиру подяку головному управлінню з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту Тернопільської ОДА, управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Тернопільської Міської Ради, інституту національного державознавства, товариству «АНТ», громадсько-політичному об’єднанню «Українська справа», Майстерні реклами Резонанс Медіа, тур-клубу «Файні Мандри», торговому центру «Орнава» за допомогу в організації турніру та за надані подарунки.

Прес-служба ТОО МНК

Published on 30 June 2010