Бандера – герой українського народу, і жодне судове рішення не перекреслить цього факту

Заява Проводу ОУН(б)

Рішення Донецького апеляційного суду від 23 червня 2010 року стосовно «незаконності надання Степану Бандері звання Героя України» засвідчує, що теперішня влада не захищає незалежність України, а більше того, становить для неї загрозу.

Те, що в Україні на державному рівні не вшановуються герої, які боролися за свободу країни, зокрема воїни Української Повстанської Армії, говорить лише про одне, при владі знаходиться постколоніальна верхівка, яка не шанує української незалежності.

Однак, героїв не призначають рішенням владоможців, героїв добровільно визнає і шанує народ за їхні великі і жертовні подвиги на благо Вітчизни.

Степан Бандера, лідер Організації Українських націоналістів, в’язень польських та нацистських концтаборів, підступно вбитий НКВД, заслужив довічну народну повагу своєю безкомпромісною боротьбою за національну незалежність, в смертельному протистоянні з польським, нацистським та радянським окупаційними режимами в 30-50 роках ХХ століття. Це засвідчено сотнями історичних документів, переказів, пісень, десятками пам’ятників, які добровільно, за народні гроші було встановлено йому після відновлення незалежності України в 1991 році.

Це факт, який не перекреслить рішення жодного суду і не в силі скасувати жоден указ.

Державне визнання героями потрібне не Бандері та тисячам інших героїв, воно потрібне українському народу, всім громадянам, які хочуть жити в своїй незалежній сильній державі, яку поважатимуть у світі.

Бо якщо ми будемо шанувати і брати приклад з наших героїв, на нашій землі ніколи не переведуться патріоти, які захищатимуть свободу України, інтереси нашого народу.

Провід ОУН(б)

Published on 23 June 2010