Господи, якщо ми їх забудемо, забудь і Ти про нас

20 червня, пізнього вечора за дощової вітряної погоди понад 1000 львів’ян і гостей міста прийшли на площу перед пам’ятником Тарасові Шевченку вшанувати пам’ять жертв Геноциду-Голодомору 1932-1933 років. Акція у Львові проводилась в межах тривалої міжнародної кампанії «Не дамо згасити свічу пам’яті!».

Відповідно до програми заходу, з урочистим словом-посланням до учасників дійства звернувся Народний артист України Святослав Максимчук.

Далі відбувся молебень за невинно вбитих під час страшної трагедії організованого Голоду в Україні за участю представників Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви, Римо-Католицької Церкви, Вірменської Апостольської Церкви.

Після молебеня співачка Софія Федина виконала авторську пісню «Молитва за Україну».

Завершилася акція співом Церковного гімну України «Боже великий, єдиний».

Запам’ятався момент дійства, коли викладена організаторами свіча на площі почала гаснути і люди, щоб продовжити горіння, доповнили її власними свічечками.

В поминальних урочистостях взяли участь відомі громадські діячі, політики, представники влади, але жодних промов не було. В цьому полягала особливість заходу.

За підтримки громадськості «свіча пам’яті» набрала ходу і крокує Україною і Світом. В листопаді, обійшовши Світ, свіча повернеться в Україну.

Ми пам’ятаємо заради майбутнього.

Молодіжний рух захисту національних інтересів

Published on 22 June 2010