У Зашкові вшанували пам’ять Коновальця

12-13 червня 2010 року відбувся п’ятий Молодіжний фестиваль «Зашків-2010». Українська патріотична молодь традиційно вшанувала пам’ять видатного українця, провідника ОУН Євгена Коновальця з нагоди 119 річниці з дня його народження. Про це сьогодні, 15 червня, ЗІК повідомили організатори заходу.

На малій Батьківщині полковника Коновальця, с.Зашкові Жовквівського району Львівської області, учасники фестивалю з всієї України прийняли звернення до українського народу.

Як сказано у зверненні, українська нація зараз справляє свій іспит на право існування, вона опинилася перед вибором: «боротися і жити, чи безвільно дивитись на власну загибель», оскільки «безглузді, недолугі та відверто злочинні рішення так званої української влади поставили народ на межу, за якою – розчинення та зникнення».

«Чи не вперше за часи новітньої незалежності так гостро та чітко перед кожним українцем стоїть загроза втрати своєї держави», – наголошується у зверненні.

«Сьогодні не залишається жодних сумнівів: п’ята колона україноненависників тріумфує», – зазначили учасники фестивалю.

У зверненні вказано, що нинішня ситуація в Україні вимагає активної позиції кожного українця.

«У цій боротьбі немає нікого, окрім нас. Ніхто інший не встане на захист України, якщо не станемо ми. Не існуватиме завтра і післязавтра. Тут і зараз. Кожної хвилини та секунди. Війна точитиметься в кожному серці, у кожній душі. Коли ж влада не зупиниться в своєму самовбивчому марші ліквідації держави, то, без сумніву, спротив вихлюпнеться на вулиці та майдани міст і сіл України», – сказано у документі.

Українська молодь, яка зібралась вшанувати пам’ять Євгена Коновальця звернулася до побратимів та однодумців по цілій Україні:

«Лише наша єдність та готовність до спротиву може зупинити окупанта. Боротьба повинна точитись за кожне українське слово, за кожен метр української землі, за кожного громадянина України. Пікети та мітинги, протести та бойкоти – наша зброя проти антиукраїнської влади. Усіма можливими способами – словом, пером, дією, вчинком. На усіх можливих поприщах. Без сумніву, ми готові показати що ми є, і за нами правда. Ми маємо право боротись за Україну. Бо ми – це і є Україна!».

Published on 15 June 2010