Легенда УПА

5-6 червня поблизу міста Теребовля відбулася обласна теренова гра для молоді “Легенда УПА”, у якій взяли участь команди із 9 районних центрів Тернопільщини. Організаторами теренової гри виступили Тернопільська обласна організація Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Головне управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту та Управління освіти та науки обласної держадміністрації.

В перший день школярі випробували свої сили на смузі перешкод та турнірі з пейнтболу, а також показали свої інтелектуальні здібності у брейн-ринзі на історичну тематику та продемонстрували свою акторську майстерність на тематичній ватрі. Також кожен район привіз із собою творчий виріб на тему «Євген Коновалець – символ боротьби».

Другий день пройшов не менш насичено. Таборовики вправлялися в орієнтуванні на місцевості та веденні тактичних дій під час теренової гри метою якої було відшукати загублений прапор.

В насиченій та цікавій грі із значним відривом перемогу здобула команда Бучацького району, друге місце посіли гравці із Монастирського району, а третє місце вибороли представники Теребовлянського району. На закритті гри переможці та учасники були нагородженні кубком, грамотами та цінними подарунками.

Прес-служба ТОО МНК

Published on 8 June 2010