Завдяки реакції журналістів 5-курсника Івана Срібного не виключили з НТУУ «КПІ»

Завдяки максимальному розголосу та реакції журналістів Іван Срібний залишається студентом Національного технічного університету України «КПІ». Справжня журналістська робота стала найкращим подарунком суспільству до Дня журналістів.

Сьогодні, 7 червня 2010 року, мало відбутися офіційне виключення студента 5 курсу хіміко-технологічного факультету НТУУ "КПІ" Івана Срібного, який підсудним у справі за руйнування пам’ятника Леніну на Бесарабці. Проте, ректор вишу не підписав наказ про затвердження рішення комісії, яка минулого тижня майже одноголосно проголосувала за виключення Івана Срібного з КПІ.

За словами адвоката студента Сидіра Кізіна, ректорат відмовляється надати йому протокол засідання комісії і намагається заперечувати навіть факт спроби виключення студента за причетність до руйнування пам’ятника катові українців, міжнародному терористові В.Ульянову-Бланку (бандитська кличка «Лєнін»).

Нагадаємо, 12 травня у «КПІ» надійшов лист із прокуратури, в якому повідомлялося про те, що Іван Срібний нібито скоїв злочин - брав участь у пошкодженні пам’ятника Леніну 30 червня 2009 року. Комісія ректорату майже одноголосно проголосувала за його виключення з формулюванням: "за дії, які не відповідають високому званню студента".

В понеділок, 7 червня 2010 року наказ про відрахування Івана Срібного мав підписати ректор Михайло Згуровський.

Published on 7 June 2010