В Києві відбулася презентація книги «ОУН (бандерівці): фрагменти діяльності та боротьби»

1 червня в Києві в приміщенні прес-центру Української інформаційної служби відбулася презентація книги історика, громадського діяча Святослава Липовецького «ОУН (бандерівці): фрагменти діяльності та боротьби», в які вміщено короткий історичний виклад становлення, розвитку та діяльності Організації Українських Націоналістів (бандерівців).

Організаторами заходу виступили Молодіжний Націоналістичний Конгрес та Українська Інформаційна Служба.

В прес-конференції окрім автора взяли участь головний редактор видання ОУН(б) «Шлях Перемоги» Віктор Рог, історик, екс-директор Державного галузевого архіву СБУ Володимир В’ятрович, Голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Стефан Романів.

«ОУН є найлегендарнішою українською структурою, що впродовж понад восьми десятиліть провадить ефективну й жертовну боротьбу за здобуття та утвердження Української Самостійної Соборної Держави», - так пояснив вибір тематики для своєї книги Святослав Липовецький. Він також наголосив, що формат книги (багато ілюстрацій, витримок з досі засекречених документів) дозволяє зацікавити собою не лише дослідників, але й простих громадян, в першу чергу молодь.

«Книга С.Липовецького, яка написана доступною для простого читача мовою, має повернути інтерес українців до нашої історії, до національно-визвольних змагань, дозволить по-новому подивитися на історію становлення і боротьби Організації Українських Націоналістів», - підкреслив Голова ОУН(б) Стефан Романів.

«Віриться, що видання «ОУН (бандерівці): фрагменти діяльності та боротьби» сприятиме розвінчуванню тих міфів, які вішала на український визвольний рух радянська, а зараз поширює російська пропаганда», - зазначив екс-директор Державного галузевого архіву СБУ Володимир В’ятрович.

Головний редактор «Шляху Перемоги» Віктор Рог додав, що українська патріотична спільнота, в першу чергу молодіжні громадські організації такі як МНК, СУМ в Україні, чільним діячем якої багато років є С.Липовецький, та інші сприятимуть поширенню книги серед українців.

Додамо, що організатори презентації сподіваються, що книга стане справжнім бестселером і готові в свою чергу докласти до цього максимум зусиль.

Published on 1 June 2010