ВСЯ ПРАВДА ПРО БАНДЕРІВЦІВ. В Києві пройде презентація книги «ОУН (бандерівці): фрагменти діяльності та боротьби»

1 червня об 11:00 в м. Києві в приміщенні прес-центру Української інформаційної служби (вул. Ярославів Вал, 9) відбудеться презентація книги молодого історика, громадського діяча Святослава Липовецького «ОУН (бандерівці): фрагменти діяльності та боротьби».

Організаторами заходу виступають Молодіжний Націоналістичний Конгрес та Українська Інформаційна Служба.

В заході окрім автора книги візьмуть участь головний редактор видання ОУН(б) «Шлях Перемоги» Віктор Рог, історик, екс-директор Державного галузевого архіву СБУ Володимир В’ятрович, Голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Стефан Романів, представник УІС Сергій Пархоменко.

Книга присвячена 70-річчю створення Революційного Проводу ОУН, вона складається із 20 розділів, щедро ілюстрованих світлинами з архіву автора, Центру національного відродження та Центру досліджень визвольного руху.

В книзі вмістився короткий історичний виклад становлення, розвитку та діяльності Організації Українських Націоналістів (бандерівців).

В ній можна ознайомитися із матеріалами, які висвітлюють тематику визвольних змагань на Наддніпрянській, Західній та Карпатській Україні, віхами створення УВО та інших організацій, найгучнішими процесами над членами ОУН, з життєписом Степана Бандери та Євгена Коновальця, спогадами про перебування націоналістів в місцях ув’язнення, хронікою створення УПА, діяльністю ОУН на еміграції, в підрадянській Україні та в період незалежності нашої держави.

Контактна особа: Сергій Пархоменко – 050 384 52 04

Українська Інформаційна Служба

Published on 31 May 2010