В Центрі національного відродження відбулося відкриття нового прес-центру Української Інформаційної Служби

29 травня в урочистій обстановці в Центрі національного відродження відбулося відкриття Прес-центру Української Інформаційної Служби, метою якої є відстоювання національних інтересів України в інформаційному просторі.

У відкритті взяли участь Голова Організації Українських Націоналістів Стефан Романів, Голова Ліги українок Канади Христина Бідяк, редактор часопису «Шлях Перемоги» Віктор Рог, керівники УІС Андрій Левус і Сергій Пархоменко (на фото). Також на захід прибуло чимало поважних гостей, в тому числі з-за кордону.

«Сьогодні ми відкрили можливо найважливіше нове приміщення в Центрі Національного Відродження – Прес-центр УІС. Я з гордістю можу сказати, що я відіграла маленьку роль у реалізації проекту нашого Прес-центру. Набагато більшу роль відіграла моя тітка, Галина Скрипчинська, яка є головним благодійником для нього.

Хоча вона покинула Україну 50 років тому і проживає в далекій Канаді, почуття обов’язку перед своїм народом завжди керувало і керує її життям. Тому її великий дар на Прес-центр для тих, хто знає пані Галину – не дивина», - наголосила у своєму вітальному слові Голова Ліги Українок Канади пані Христина Бідяк.

Колектив УІС щиро дякує Фундації Будучність «Фонд Свободи Слова» ім. Юрія Скрипчинського (м. Торонто, Канада, засновниця – Галина Скрипчинська) за спонсорську допомогу і за всебічне сприяння роботі УІС, яке надає Фундація та її керівництво.

Сергій Багряний, УІС

Published on 30 May 2010