Київські МНКівці провели серію зустрічей з учнями Українського гуманітарного ліцею

Київська міська організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу протягом травня місяця провела ряд зустрічей з учнями 10-х класів Українського гуманітарного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка.

В рамках зустрічей були прочитані лекції про громадянську активність молоді (на прикладі ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес»), показано відео-презентацію про діяльність МНК, його історію, здобутки. Учням, які активно долучалися до дискусії, було подаровано декілька примірників української патріотичної літератури, зокрема, з історії націоналістичного руху.

Додамо, що захід викликав велику зацікавленість і з боку викладацького складу, який в свою чергу максимально сприяв в організації зустрічей МНКівців з ліцеїстами. Враховуючи інтерес до заходів з боку учнів ліцею, члени КМО МНК і куратори груп зійшлися на тому, що з початку нового навчального року продовжити серію зустрічей активу організації та ліцеїстів, можливо навіть у ширшому форматі, з залученням відомих громадських діячів, що були в лавах Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

Прес-служба КМО МНК

Published on 26 May 2010