Фото з Шухевичем до Дня Героїв

У неділю 23 травня біля львівської ратуші усі охочі мали можливість зробити кілька світлин з головнокомандувачем УПА Романом Шухевичем. Даний захід був приурочений до Дня Героїв. Метою акції є привернення уваги до легендарної постаті та популяризація патріотичних настроїв серед молоді. Організатором акції є громадська організація Молодіжний націоналістичний конгрес.

«Нещодавно було піднято питання про позбавлення Романа Шухевича звання героя України, проте у серцях мільйонів він і надалі залишається легендарним безкомпромісним борцем за волю України, що чинною любов’ю до свого народу виборов вагоме місце в пантеоні українських героїв. Ми вважаємо, що молоде покоління повинне перейняти патріотизм та незламність духа Романа Шухевича. Це основна мета нашого заходу» - повідомив голова ЛОО МНК Андрій Бень.

Подібна акція у березні проходила в Тернополі, де викликала значний інтерес, зокрема бажання зробити фото з Шухевичем виявило 177 тернополян. Львів’яни теж не залишились байдужими до постаті генерала УПА і близько двохсот охочих зробили світлини із Романом Шухевичем.

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 24 May 2010