67-а річниця створення «Колківської республіки»

Колківська республіка — повстанська республіка, що утворилася у квітні 1943 на звільненій загонами УПА від нацистів території Волині на приблизно 2,5 тисячах квадратних кілометрів.

Відзначити цю дату волинські націонал-патріотичні громадські та політичні організації прибули в смт Колки (Волинська обл.) 13 травня 2010 року. Урочистості з нагоди 67-ї річниці розпочались о 13 годині біля меморіального комплексу присвяченому цій визначній події.

Відкриття свята відбулось за участі священнослужителів Української Православної Церкви (КП). Серед учасників були присутні місцеві жителі смт Колки, а також представники обласних осередків різного роду громадських та політичних організацій, серед яких Братство ветеранів ОУН-УПА Волинського краю ім.. Клима Савура, ВО «Свобода», Молодіжний Націоналістичний Конгрес та ін.

Того ж самого дня, за ініціативи членів ВО «Свобода», об 11:00 з Театрального майдану в м. Луцьку в напрямку смт Колки, незважаючи на перешкоди з боку ДАІ, відбувся автопробіг присвячений річниці створення «Колківської республіки».

Прес-служба ВОО МНК

Published on 21 May 2010