Україна для людей?

18 травня, під час сесії Львівської обласної ради молодіжні організації Львівщини про вели флеш-моб, який стисло відобразив події що відбуваються і ще відбудуться в Україні.

Сценарій акції був такий.

Клітка-камера з синьо-білих стрічок (символіка Партії регіонів), намотаних на каркас, символізувала країну, яку хочуть створити янучари замість України. Люди в білих футболках – громадяни України. Троє хлопців темному одязі, один з них з пляшкою чорної фарби, інші – його помічники – представники існуючої влади. Люди в білих футболках тримали плакати: "Янукович - загроза для України, Горбаль - для Львівщини", "Ні репресіям! Ні Горбалю!", "Україна для людей? ...чи для Партії регіонів". Хлопці в темному підійшли до першої людини в білому, брутально підвели до клітки, намалювали чорні смуги на футболці і закинули до клітки. Потім повторили це з наступним «білим», і так з усіма у футболках. В результаті клітка наповнилася «в’язнями». На клітці напис - «Україна для людей?». Завершення: люди у клітці розібрали-зруйнували каркас і, таким чином, вийшли на волю, поскидали з себе смугасті футболки на розібрану купу колишньої клітки і пішли геть. Україна була, є і буде.

Описане вище дійство показало, що хоче зробити зграя українофобів. Хоче, але не зможе. Хотіти не шкідливо. В українському суспільстві визрів серйозний спротив антиукраїнській владі.

Чого ж вони (янучари) домагаються?

1.Духовно-культурного геноциду української нації через Табачника та міністерський адмінресурс.

2.Окупації України. Янукович підписав акт капітуляції і здав повноваження головнокомандуючого збройними силами двоголовому орлу Путін-Мєдвєдєв.

3.Відновлення політичних репресій. Тих небагатьох українських політиків (Андрій Парубій, Юрій Гримчак), які ще здатні боротися і відстоювати українські національні інтереси хочуть кинути за грати. Далі арештантів буде більше.

4.Встановлення тоталітарного режиму. 9 травня 2010 року Україна проснулася в кровавих кольорах ленінізму-сталінізму-комунізму. Страшна трагедія другої світової війни виставлена як свято. Танці на кістках полеглих.

5.Економічної кабали і залежності України від Росії. Чиняться спроби залишити українців без засобів до існування через газові та інші угоди.

Львів'яни, українці ніколи не сприймуть такі кроки влади. Василь Горбаль є ставлеником політики Президента Януковича на Львівщині. Він є безпосереднім учасником перелічених вище протиукраїнських актів і близьким політичним соратником українофоба Табачника.

Зважаючи на все це, депутати Львівської обласної ради, як делегати народу, зобов'язані висловити Василю Горбалю недовіру. Це і було головною вимогою учасників флеш-мобу. Горбалю – недовіру!

Як стало відомо, більшій половині депутатів облради забракло сил і здорового глузду висловити недовіру голові Львівської ОДА Василеві Горбалю. Їхній вибір – небуття. Підуть геть разом з Горбалем.

Малодухість, безхребетність і зрада ніколи не були в фаворі.

Акцію провів Молодіжний рух захисту національних інтересів, до якого входять понад 20 організацій, зокрема, громадська ініціатива «Український Національний Збір» громадська ініціатива «Відсіч», МНК, ЛКО "Молодий народний рух", ГО "Сігма", ЛОМО ВМГО "Батьківщина молода", ЛО МГО "Сокіл", ЛОГО "Вічна Україна".

Published on 19 May 2010